Актуально про коронавірус

Дата: 13.10.2021 09:33

Шановні мешканці громади! Виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує, що станом на 08.10.2021 за період з 06.10.2021 по 08.10.2021 було отримано результати, що підтверджують наявність коронавірусної хвороби ще у 13 мешканців Миколаївської міської териториальної громади.

Ми піклуємося про ваш стан здоров’я, тому закликаємо кожного з вас неухильно дотримуватися усіх загальнодержавних рекомендацій. Від цього залежить життя та здоров’я ваших рідних та близьких.