Чоловіків багато, справжніх чоловіків мало

Дата: 21.10.2021 15:15

За правопорядок в Миколаївській територіальній громаді відповідають поліцейські офіцери громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області. Сьогодні День народження в справжнього чоловіка- капітана поліції Дмитра Гаврика.

За дорученням Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького виконуючий обов’язки міського голови Володимир Проскунін разом з керівним складом Миколаївської міської ради привітали шановного іменинника з ювілейним Днем народження! Побажали побільше сонця, любові, щастя, тепла й радості. Щоб все,що сьогодні побажали доброго- втілилось потім в життя. Завжди ставити собі цілі і рухайтися до них ! Нехай збуваються всі мрії, успіх супроводжує весь життєвий шлях. Здоров’я хай ніколи не підведе, а безліч посмішок людей щодня зігріває Ваш світ і змушує рухатися вперед! Нехай кожен день приносить в життя яскраві фарби та позитив! Чоловіків багато, справжніх чоловіків мало!