Участь в онлайн-нарадах керівного складу Миколаївської міської ради
На цьому тижні виконуючий обов’язки міського голови Володимир Проскунін, начальники структурних підрозділів Миколаївської міської ради взяли участь в онлайн-тренінгах,онлайн-семінарах онлайн-нараді та на онлайн -засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної Комісії.
Теми заходів були різні,питання піднімалися цікаві, давалися конструктивні поради, зокрема обговорено поточний стан вакцинації дорослого населення району, опрацьовано можливості підсилення наявних бригад медичними кадрами та оргтехнікою, відкриття додаткових мобільних центрів вакцинації та питання організації пересувних бригад для проведення вакцинації працівників підприємств безпосередньо на виробництві, розглядалися питання про електронні консультації,семінар організувано Швейцарсько-українською Програмою EGAP та Асоціацією міст України.