В Миколаївській міській раді проведено засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів...

Дата: 08.11.2021 15:48

Фото без опису08.11.2021 в сесійній залі Миколаївської міської ради за участю міського голови Олександра Гадяцького  було проведено засідання постійної комісії де були присутні депутати, керівний склад Миколаївської міської ради, начальники та спеціалісти структурних підрозділів Миколаївської міської ради.

На засідання постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій було винесено 15 питань порядку денного та різне. Увагу народних обранців привернули наступні питання: про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради «Про структуру Миколаївської міської ради та виконавчих органів Миколаївської міської ради на 2021 рік», про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції, про затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області;про затвердження Положення та Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області; про упорядкування старостинських округів та затвердження Положення про старосту Миколаївської міської ради; про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради в новій редакції; про затвердження плану роботи Миколаївської міської ради на I півріччя 2022 року; про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік; про затвердження рішень виконавчого комітету Миколаївської міської ради, прийнятих в міжсесійний період та різне.

Члени постійної комісій розглянули усі  питання порядку денного та внесли відповідні  рекомендації.

За результатами розгляду всі проєкти рішень будуть винесені до розгляду на засіданні сесії Миколаївської міської ради, яка відбудеться 12 листопада 2021 року.

З метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 постійна комісія проходила з урахуванням всіх карантинних обмежень.