В Миколаївській міській раді проведено День депутата

Дата: 12.11.2021 08:34

Фото без опису11 листопада 2021 року в Миколаївській міській раді проведено День Депутата. Обранцями громади було попередньо розглянуто та обговорено матеріали пленарного засідання чергової 14 сесії 8 скликання Миколаївської міської ради, яка відбудеться 12 листопада 2021 року. Перед початком засідання міський голова Олександр Гадяцький, проінформував присутніх про ситуацію з COVID-19 і порекомендував присутнім вакцинуватися та проінформувати мешканців громади про життєву необхідність вакцинації, як способу збереження життя.

На Дні депутата розглядалися наступні питання: про виконання програми «Охорона навколишнього природного середовища» Миколаївської міської територіальної громади на 2021 рік», питання стосовно регуляторної політики, бюджету громади, земельних відносин, перейменування закладів освіти, культури тощо із зміною на Краматорський район, питання стосовно виготовлення печаток, про затвердження рішень виконавчого комітету Миколаївської міської ради, прийнятих в міжсесійний період та про затвердження розпоряджень міського голови. Народні обранці дуже ретельно вивчали кожне питання. По кожній доповіді, співдоповіді начальників структурних відділів, проєктантів проєктів рішень велися жваві обговорення. День Депутата проводиться напередодні кожної чергової сесії міської ради для належної підготовки її проведення. За результатами дня депутата до розгляду на засіданні сесії Миколаївської ради, яка відбудеться 12 листопада 2021 року винесено 81 питання порядку денного. На офіційній сторінці вебсайту громади матеріали розміщено в рубриці «Архів документів». З метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 зібрання проходило з урахуванням всіх карантинних обмежень.