Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

«Велике будівництво»: реконструйовано обласний соціальний центр матері та дитини у Дружківці

Дата: 15.11.2021 10:36
Кількість переглядів: 1148

Фото без описуБудівлю, де розташований Донецький обласний соціальний центр матері та дитини, реконструйовано у Дружківці в рамках президентської програми «Велике будівництво».  

Тут  також знаходяться комунальні заклади  «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги».

В рамках «Великого будівництва» було проведено капітальний ремонт кімнат для клієнтів, кабінетів працівників, створено систему вентиляції, відремонтовано системи теплопостачання, водопостачання та водовідведення, систему пожежного захисту. На прилеглій території улаштували зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь