ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ фізичних осіб ІНФОРМУЄ

Дата: 16.11.2021 13:21

Фото без описуШановні мешканці Миколаївської міської ТГ! З метою актуалізації даних Реєстру територіальної громади та якісного нарахування оплати за комунальні послуги, кожен мешканець Миколаївської міської територіальної громади має можливість особисто перевірити свої дані, а також дані своєї дитини в Електронному реєстрі територіальної громади Миколаївської міської ради, звернувшись особисто до відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Для звірки при собі мати  паспорт, ідентифікаційний код,  для дітей кому ще не виповнилось 14 років - свідоцтво про народження, домову книгу (при наявності).

Створення реєстру територіальної громади та підтримання його в актуальному стані надає можливість швидко та ефективно вирішувати питання реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, отримання довідок стосовно реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

Звертайтесь до відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб за адресою:

вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, буд. 29, каб. № 211-212, 2 поверх, ЦНАП.

Часи прийому громадян:

Понеділок, вівторок, середа, четвер, - з 8.00 до 17.00

п’ятниця з 8.00 до 15-45

перерва на обід з 12.00 до 12-45

Вихідні дні -- субота, неділя, святкові та неробочі дні.

Ви можете отримати консультації з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, зателефонувавши на номер +38(0626)42-32-92.