Центр первинної медико-санітарної допомоги повідомляє

Дата: 16.11.2021 15:49

Фото без описуАдміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області повідомляє про наступне.

На даний час згідно статистичним показникам щеплено 14% населення від загальної кількості населення Миколаївської територіальної громади від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3 метою недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Миколаївської територіальної громади в умовах червоної зони у Донецькій області просимо всіх мешканців не відмовлятися від щеплення та дотримуватися простих правил безпечного спілкування. Бережіть себе та своїх рідних.