Про скликання XV позачергової сесії Миколаївської міської ради 8 скликання

Дата: 23.11.2021 10:06

Фото без опису25.11.2021 о 14:00 відбудеться ХV позачергова сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

Проєкт порядку денного ХV позачергової cесії  Миколаївської міської ради переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2, засідання ХV позачергової cесії  Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).