Дата: 24.11.2021 15:16

Фото без описуВ Миколаївській міський раді пройшов черговий виконком Миколаївської міської ради. За дорученням міського голови Олександра Гадяцького відкрив і вів засідання перший заступник міського голови Володимир Проскунін. На виконкомі були присутні члени виконкому, керівники структурних підрозділів міської ради та керівники установ. На засіданні виконкому було винесено 35 питань порядку денного та питання «Різне».По всім питанням порядку денного велися жваві обговорення.

Начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Людмила Бутко надала для розшляду проєкт рішення про створення координаційної ради при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради з питань сім’ї,гендерної рівності,демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. До складу Координаційної ради запропоновано 15 чоловік.Надано проєкт Положення в якому чітко розписані завдання та права членів Координційної ради. Виконавчий комітет затвердив персональний склад ради. При обговоренні питання про проведення конкуру з призначення управителя багатоквартирних будинків Миколаївської міської територіальної громади в старости Райгородоцького старостинського округу Валерія Удовиченко виникло питання до доповідача-начальника відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології Юлії Карпенко з приводу багатоквартирних будинків, які були в комунальній власності Райгородоцької селищної ради. Питання прийнято в розробку. Олена Осипенко доповіла по питанню щодо клопотання перед Миколаївською міською радою про розгляд питання щодо делегування Краматорській районній раді частини власних повноважень зі створення Краматорського районного об’єднаного трудового архіву.Всі члени виконкому проголосували одноголосно. Проєкт рішення буде винесено на затвердження на черговій сесії Миколаївської міської ради. По програмі «Турбота» було надано на розгляд 20 заяв. Задовольнили- 19, відмовлено-1.Надано допомогу до 90 річчя з дня народження мешканцю громади, допомогу членам сімей на поховання померлих,на лікування та учасникам АТО. Нелегко довелося членам виконкому в емоційному плані надавати дитині статус дитини-сироти, але виконком прийняв таке рішення. В розділ «Різне» потрапило питання від голови ветеранської організації Клавдії Квітко про житлові умови членів громади. Всі питання були обговорені та одноголосно по ним прийняті рішення. Матеріали по виконкому можна знайти на нашому сайті в рубриці "Архів документів"