Україна пройшла пік смертності від коронавірусу COVID-19

Дата: 24.11.2021 16:21

Спад захворюваності спостерігається у всіх регіонах України, крім Закарпатської та Кіровоградської областей.

Національна академія наук України (НАН) повідомила, що цієї осені хвилі пік смертності від коронавірусу COVID-19 пройдено.

У прогнозі розвитку ситуації НАН найближчим часом зазначається, що за останні дні кількість позитивних ПЛР-тестів скоротилася на 53%, кількість зафіксованих нових випадків зменшилась на 30%, кількість добових госпіталізацій зменшилась на 30%, смертність скоротилася на 9%.

Пік смертності, за даними НАН України, пройдено 8-12 листопада 2021 року.

У НАН зазначили, що спад захворюваності спостерігається у всіх регіонах України, окрім Закарпатської та Кіровоградської областей.

У повідомленні також нагадали, що ефективність повної вакцинації, щоб уникнути госпіталізації окремих вікових категорій, склала від 84 до 92%.

Нагадаємо, що за добу 23 листопада зафіксували 14 325 нових випадків зараження COVID-19, померло 595 пацієнтів з коронавірусом, 29 044 особи одужали.

#https://nikolaevka24.com/ukraina-proshla-pik-smertnosti.../