Голодомор –  акт геноциду

Дата: 27.11.2021 09:00

Фото без описуГолодомор –  акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

У четверту суботу листопада щороку вся Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору. Цьогоріч національний пам’ятний день відзначатимуть 27 листопада.

Запрошуємо долучитися до традиційної акції «Запали свічку пам’яті». Після загальнонаціональної хвилини мовчання – о 16:00 годині вшанувати пам’ять загиблих під час геноциду українського народу та запалити свічку на своєму підвіконні.