Обов'язкова вакцинація: кого з 9 грудня усунуть від роботи

Дата: 30.11.2021 10:13

Фото без описуМОЗ розширило коло працівників, які мають пройти вакцинацію проти COVID-19 на період дії карантину в обов'язковому порядку.

До педагогів та працівників центральних та місцевих органів влади додаються працівники:

- підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

- установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

- підприємств, установ та організацій, що включені до Переліку об'єктів державної власності, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 83.

Відповідний наказ набуде чинності 9 грудня 2021 року.

Працівники вищезазначених установ, які не прищеплюються від COVID-19 протягом цього періоду, будуть усунені від роботи без збереження заробітної плати. Ті, хто мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, не підлягатимуть обов'язкової вакцинації.