Дата: 30.11.2021 16:44

Фото без описуВ Миколаївській міській раді відбулася чергова апаратна нарада, яку провів міський голова Олександр Гадяцький із своїми профільними заступниками. В ході наради обговорювалися основні напрями життєдіяльності громади та визначалися пріоритети в роботі структурних підрозділів міської ради. Також розглядалося питання щодо врегулювання рейсів шкільних автобусів та питання щодо відновлення лінії електромережі в с.Стародубівка після негоди, яка відбулася напередодні.

Світло повернулося в будівлі мешканців села. В пріоритеті були питання про відзначення Дня людей із обмеженими фізичними можливостями та планування проведення ще декілька значимих дат в цьому році. За дорученням міського голови Олександра Гадяцького заступники міського голови, які координують відповідні напрямки діяльності на території Миколаївської територіальної громади, визначили нагальні проблеми та приступили до їх вирішення.