КЗ «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради отримав від Німецького товариства спортивне обладнанна

Дата: 13.12.2021 16:12

В рамках реалізації проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України» Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради отримав від Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спортивне обладнанна для поліпшення надання профілактично-оздоровчих послуг людям із інвалідністю.

Також Центром отримано 11 електровелосипедів із шоломами, що дозволить суттєво поліпшити роботу соціальних робітників . Робочий час буде використовуватися більш ефективно, а підопічні будуть отримувати якісні послуги на місцях. Від імені громади висловлюємо подяку та сподіваємось на подальшу співпрацю!