Українці в віці 60+ зможуть витратити «ковидну тисячу» на ліки

Дата: 14.12.2021 08:53

Українці в віці 60+ зможуть витратити «ковидну тисячу» на ліки. Повністю вакциновані проти COVID-19 українці в віці 60+ зможуть уже з січня витратити 1 тис. грн. на соціальні потреби, зокрема, на ліки, заявив Президент України Володимир Зеленський. «Програма «єПідтримка» розширюватиметься, щоб нею могли скористатися більше українців.

Громадяни в віці 60+ зможуть уже з січня витратити 1 тис. грн. на соціальні потреби, зокрема, покупку ліків. Умова повна вакцинація проти COVID-19. Чиновники отримали необхідні доручення», - написав В.Зеленський на своїй сторінці у twitter. Як ми повідомляли раніше, кошти будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через програму «Дія». На це в 2021 році передбачено 3 млрд. грн. із загального фонду бюджету та стільки ж — на наступний рік із можливістю розширення фінансування. Виплати не оподатковуватимуться й не вплинуть на виділення субсидій. При цьому раніше планувалося, що кошти можна буде витратити на покупку квитків у кіно, театр, концерт, заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком. Запуск програми «єПідтримка» призначено на 19 грудня.