ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!

Дата: 17.12.2021 09:45

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради інформує:

ЯК ВЛАСНИКИ COVID-СЕРТИФІКАТІВ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ЗМОЖУТЬ ВИТРАТИТИ 1000 ГРН ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ «єПІДТРИМКА» В «ДІЇ»

З 19 грудня громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби і мають завантажений в Дії “зелений” COVID-сертифікат, зможуть отримати 1000 грн. Уряд ухвалив постанову щодо Програми «єПідтримка». Документом передбачено, що кошти нараховуватимуться на віртуальну карту в додатку «Дія», а витратити їх можна буде на окремі послуги, а саме:

квитки у кінотеатри, театри, музеї, концерти, книги, абонемент в спортзал, купівлю квитків на потяг або літак

.Витратити 1000 грн на інші потреби, так само як і переказати на картку чи зняти готівкою - буде неможливо. Як отримати єПідтримку

: • Бути повнолітнім;

• Пройти повний курс вакцинації однієї з вакцин, схвалених ВООЗ: Pfizer/BioNTech; AstraZeneca/Covishield; CoronaVac (Sinovac Biotech); Johnson&Johnson (достатньо однієї дози); Moderna.

• Завантажити додаток "Дія" (послуга дотсупна лише у додатку);

• Згенерувати “зелений” COVID-сертифікат; • Зайти у розділ "Послуги" і натиснути кнопку "єПідтримка";

• Обрати з переліку банків свій, щоб відкрити віртуальну картку (карту можна отримати також офлайн);

• Додаток перенаправить користувача на сторінку банку для створення віртуальної картки;

• Після цього в додаток "Дія" надійде підтвердження про створення картки.

Заплановано, що відповідна програма діятиме до кінця 2022 року.

Однак, щоб отримати свою 1000 грн вже у цьому році, заявки в Дії потрібно залишати одразу після офіційного старту програми - з 19 до 29 грудня.

Слід додати - скористатися грошима потрібно в найближчі 4 місяці від дня їх надходження на віртуальну карту. Оскільки, якщо за цей час вони не будуть витрачені, рахунок автоматично закриється.

Щодо надання роз’яснення про порядок отримання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» та генерування COVID-сертифікату, мешканці громади мають можливість звернутись до працівників відділу «ЦНАП» та отримати допомогу.