Дата: 18.12.2021 00:10

Фото без описуВ Миколаївській міський раді пройшов черговий виконком Миколаївської міської ради під головуванням міського голови Олександра Гадяцького. На засіданні були присутні члени виконкому, керівники структурних підрозділів міської ради та керівники установ. На розгляд  було винесено 55 питань порядку денного та питання «Різне».По всім питанням депутатами велися жваві обговорення.

По першому питанню порядку денного про схвалення проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік, доповів Дмитро Терещенко, начальник Фінансово-бюджетного Управління Миколаївської міської ради. Жваве обговорення в членів виконкому виникло при розгляді питання про клопотання перед Миколаївською міською радою «Про надання дозволу на продаж пива , алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час на території Миколаївської міської територіальної громади». Були присутні представники мережі продуктових магазинів АТБ, поліцейські офіцери громади, які надали роз’яснення щодо торгівлі в нічний час на території громади алкогольними напоями. Члени виконкому одноголосно підтримали пропозицію Олексія Радіонова про оприлюднення на офіційному вебсайті громади опитування в населення громади: Чи хотіли б ви, щоб продажа алкогольних напоїв на торгівельних точках нашої громади здійснювалася в нічний час? По кінцевому результату на наступному виконкомі буде винесено остаточне рішення. Питання далі розглядалися по порядку. По місцевій програмі «Турбота» було надано на розгляд 25 заяв. Задовольнили- 18, відмовлено-4, відтерміновано-3.Надано допомогу на поховання померлих,на лікування,людям, що опинилися в СЖО та учасникам АТО.Далі розглядалися питання про затвердження Протоколу конкурсної комісії з придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа за кошти міського та обласного бюджетів на умовах співфінансування в 2021 році, а також питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. В розділ «Різне» потрапило питання про тарифи.Проєкти рішення буде винесено на затвердження на черговій сесії Миколаївської міської ради.Матеріали по виконкому можна знайти на нашому сайті в рубриці "Архів документів"