Дата: 24.12.2021 08:30

У Миколаївській міській раді пройшла чергова ХVІ сесія 8 скликання міської ради. 23 грудня в Миколаївській міській раді пройшла чергова ХVІ сесія 8 скликання міської ради. На сесії були присутні депутати, керівники структурних підрозділів, старости старостинських округів, профільні заступники міського голови. Усі питання порядку денного були розглянуті та підтримані депутатами.

У питаннях Різне було заслухано поліцейських офіцерів громади про роботу відділення за поточний рік на території Миколаївської міської територіальної громади, вручено сертифікати переможцям конкурсу «Громадський бюджет» представникам 16 проєктів. Наприкінці заходу Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький вручив кожному депутату подарунок із логотипом громади. Матеріали сесії можна знайти на вебсайті Миколаївської міської територіальної громади в розділі "Архів документів".