Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Павло Кириленко вручив Ірині Гребенниковій ключі від квартири

Дата: 29.12.2021 09:57
Кількість переглядів: 1410

Павло Кириленко вручив Ірині Гребенниковій ключі від квартири

Фото без опису28 грудня голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко вручив заслуженому тренеру України з синхронного плавання, заслуженому працівнику фізичної культури та спорту України, тренеру-викладачу Дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронному плаванню Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Ірині Вікторівні Гребенниковій ключі від квартири.

Цей подарунок - визнання високих спортивних результатів вихованців тренера з 32-річним стажем та знак поваги до його професійних талантів.

Свою кар'єру І.В. Гребенникова розпочала в 1989-му році. Рівно 30 років тому вона стала старшим тренером збірної команди Донецької області з синхронного плавання. Збірну Донецької області Ірина Вікторівна тренує кілька останніх років у спорткомплексі «Енергетик».

Серед вихованців Ірини Вікторівни – 8 заслужених майстрів спорту України, 16 майстрів спорту міжнародного класу, призери чемпіонатів Європи та світу.

Вихованки нашого тренера - бронзові призери Олімпіади 2021 р. у Токіо, заслужені майстри спорту України з плавання Федина Марта, Яхно Єлизавета, Шинкаренко Аліна зовсім недавно відвідали наш спорткомплекс, ділилися своїм досвідом та знаннями з синхроністками «Енергетика».

Ірину Вікторівну в Краматорську привітав Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький та подякував за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, значні досягнення у спортивному вихованні підростаючого покоління , а також побажав нових спортивних досягнень!

 

Ірино Вікторівно, нехай у Вашій миколаївській квартирі завжди буде тепло та затишно! Ми дякуємо Вам за яскраві перемоги Ваших вихованців, а також за те, що під Вашим керівництвом вони стають сильнішими й не втрачають віри в себе! Дякуємо Вам за майстерність!

 

На загальному фото №1: зліва від І.В. Гребенникової Максим Євтушенко – майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзовий призер Чемпіонату світу U23, бронзовий призер Чемпіонату Європи, кандидат на участь в Олімпійських іграх 2024 року, а також Георгій Драгулян – заслужений тренер України з тріатлону, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності.

 

 

Джерело: https://nikolaevka24.com/pavel-kirilenko-vruchil-irine-grebennikovoj-klyuchi-ot-kvartiry/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора