Змінюється вартість оформлення біометричних документів

Дата: 04.01.2022 12:32

Фото без описуЗ 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів.

У зв’язку з цим несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за оформлення документів за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Звертаємо увагу, що для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки надається безоплатно.