Заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань інформатизації

Дата: 06.01.2022 10:56

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань інформатизації виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до посади:

Громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, стаж роботи у відповідній сфері не менше 1 року, володіння високим рівнем навичок роботи на персональному комп’ютері, досвід використання та впровадження комп’ютерних систем в робочому процесі, забезпечення технічної підтримки та адміністрування локальної мережі, доступ та контроль до Інтернет ресурсів та функціонування електронної пошти, супроводження сайтів; забезпечення здійснення робіт з технічної та інформаційної підтримки робочих місць працівників, технічної підтримки працездатності оргтехніки, засобів комп’ютерної техніки та комп’ютерних систем, які використовуються в установі; знання актів законодавства, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми, знання правил діловодства і електронного документообігу.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік (е- декларування), копію документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка (за наявності), копії документів про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (атестат про середню освіту і додаток до нього, де є предмет "українська мова"; диплом про вищу освіту і додаток до нього, де є предмет "українська мова"/сертифікат зі знання української мови).

Звертатись впродовж тридцяти днів з дня опублікування оголошення за адресою:

м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14, тел.(062-62) 4-24- 56