Увага! На Донеччині очікується значне ускладнення погодних умов!

Дата: 13.01.2022 15:34

За даними Донецького РЦГМ, 14 січня на території Донецької області очікуються ускладнення погодних умов: хмарно, вночі слабкий сніг, вдень помірний сніг, хуртовина, погіршення видимості у снігу та хуртовині – 200-500 м, вітер південно-західний, 15-20 м/с, місцями до 24 м/с, на дорогах ожеледиця, місцями сніговий накат. Температура повітря: вночі 9-14 морозу, вдень від 2° тепла до 3° морозу.

Ускладнення погодних умов вдень 14 січня 2022 року відповідає I рівню небезпечності (колір жовтий), що може призвести до порушень електропостачання, ускладнення роботи служб комунального господарства та будівельної галузі, руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.