У Краматорську проведуть Забіг Єдності

Дата: 18.01.2022 13:36

Фото без опису"Найближча субота припадає на 22 січня - День Соборності України. Цього енергійного ранку сотні учасників Runday, об'єднані любов'ю до бігу, одночасно з'являться на лінії старту по всій країні в 9:00, щоб насолодитися рухом у довільному темпі на дистанції 5 км.

Читайте також: у Краматорському районі підготували 11 місць для водохресних купань (відео)

Для громадської організації Runday це можливість в черговий раз згуртувати національне співтовариство бігунів, що сформувалося за п'ять з половиною років навколо ідеї суботніх відкритих забігів, і ближче познайомити її учасників, особливо новеньких, з філософією, цінностями і суспільними перетвореннями, які вдалося здійснити за цей час", - зазначили організатори забігу.
?
Подібні забіги також пройдуть у Львові, Одесі, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Коломні, Тернополі, Києві, Труханів острові.

• 22 січня
  • Старт о 9:00 у Парку Пушкіна.