Миколаївська міська рада оголошує конкурс

Дата: 20.01.2022 11:03

Фото без описуМиколаївська міська рада оголошує конкурс

На визначення Робочого органу (об’єкт конкурсу), на виконання функцій з підготовки матеріалів для проведення засідання конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у Миколаївській міській територіальній громаді, що не виходять за межі території однієї територіальної громади.

-На конкурс запрошуються підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

-Організатор конкурсу : виконавчий комітет Миколаївської міської ради Підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтями 7,44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

-Умови проведення конкурсу на офіційному веб.сайті (mk-otg.gov.ua ) Миколаївської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області

-Кінцевий строк подачі документів претендентами, для участі в конкурсі-14 лютого 2022 року

-Найменування організації, режим роботи та адреса для надання відповідних документів -м. Миколаївка пл Енергетиків 2/14 Миколаївська иіська ра каб №5

-Місце, час та дата проведення конкурсу - Зал засідань Миколаївської міської ради, 21 лютого о 10-00 год. -Телефон для довідок: 06262 4 24 56

-Конкурс, для визначення Робочого органу, є відкритим для всіх претендентів.

Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), для здійснення функцій робочого органу яка залучається виконавчим комітетом Миколаївської міської ради для організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування., що не виходять за межі території однієї громади