Пам'ятайте про максимально дозволену швидкість руху

Дата: 24.01.2022 11:46

Фото без описуЗгідно з правилами дорожнього руху:

? у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше як 50 км/год;

? у житлових і пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год.

Поза населеними пунктами на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47, дозволяється рух із швидкістю:

???? автобусам (мікроавтобусам), що здійснюють перевезення організованих груп дітей, легковим автомобілям з причепом і мотоциклам — не більше як 80 км/год;

???? транспортним засобам, якими керують водії зі стажем до 2 років, — не більше як 70 км/год;

???? вантажним автомобілям, що перевозять людей у кузові, та мопедам, — не більше як 60 км/год;

???? автобусам (за винятком мікроавтобусів) — не більше як 90 км/год;

???? іншим транспортним засобам: на автомобільній дорозі, що позначена дорожнім знаком 5.1 — не більше як 130 км/год, на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше як 110 км/год, на інших автомобільних дорогах — не більше як 90 км/год.

Нагадуємо, що :

????згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 3??4??0?? гривень;

????згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1??7??0??0?? гривень.

Безпечних вам поїздок!