COVID-19: оперативні цифри по Миколаївській міській територіальній громаді

Дата: 26.01.2022 13:56

Фото без описуCOVID-19: оперативні цифри по Миколаївській міській територіальній громаді станом на 25.01.2022

За період із 1 січня 2022 року кількість хворих — 159, у тому числі за останню добу, 25 січня — 14 осіб, кількість хворих — 86, продовжують хворіти — 100 осіб.

З початку епідемічного сезону захворіло 2373 мешканця громади, померло від коронавірусної інфекції — 44 особи.

Нагадуємо, що вакцинація була й залишається найнадійнішим та доведеним способом зниження ризику зараження від COVID-19! Пандемія має стати контрольованою!

Ланцюг передачі інфекції перерветься, якщо, за даними ВООЗ, від 65% до 70% населення матиме колективний імунітет.