Відбувся відкритий фестиваль-конкурс авторської пісні "Висота"

Дата: 31.01.2022 14:22

29 січня 2022 року, у концертному залі школи мистецтв №1 відбувся 15-й відкритий фестиваль-конкурс авторської пісні "Висота", присвячений пам'яті Володимира Висоцького. У конкурсній програмі фестивалю взяли участь 11 виконавців. Крім учасників із Краматорська були виконавці з міст - Добропілля, Дружківки, Слов’янську, Миколаївки, Константинівки та Лиману.

Фестиваль-конкурс був організований за ініціативи управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради , міського Палацу культури "Будівельник" і проводився за підтримки громадської організації "Пенсіонери і ветерани Краматорська".

Переможцями та володарями цінних призів в номінації "Виконавець творів В. С. Висоцького" стали:

1 місце – Павлов Олег;

2 місце – Карагічева Вікторія;

3 місце – дует «Натхнення».

Переможцями та володарями цінних призів в номінації "Виконавець авторської пісні" стали:

1 місце – Алексіков Сергій;

2 місце – Роменський Сергій;

3 місце – Іванов Олександр.

«Приз глядацьких симпатій» отримала юна учасниця конкурсу Катерина Демченко.

« Гран-прі» та головний приз- гітара дісталася виконавцю з міста Слов’янськ Олександру Скотньому.

Всі учасники були нагороджені дипломами та пам'ятними призами.