Запрошуємо до участі. Положення про творчий фестиваль-ярмарок

Дата: 21.02.2022 13:52

Запрошуємо до участі в фестивалі-ярмарку "Запальна Масляна 2022"

Положення про творчий фестиваль-ярмарок «Запальна Масляна 2022»

1. Загальні положення.

1.1. Творчий фестиваль-ярмарок «Запальна Масляна 2022» (далі - Фестиваль) відбудеться 6 березня 2022 року. Початок об 11.00. Місце проведення - площа Енергетиків.

1.2. Засновником Фестивалю є Виконавчий комітет Миколаївської міської ради.

1.3. Організатором Фестивалю є Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

1.4. З метою підготовки та проведення Фестивалю створюється Організаційний комітет (далі - Оргкомітет), який приймає заявки на участь у заході, забезпечує якісне виконання умов Фестивалю, залучає представників засобів масової інформації.

1.5 Організаційний комітет.

1.5.1 Координатором Організаційного комітету Фестивалю є директор КЗ «Палац культури Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області» (далі - Палац культури) Арсен Артурович Саруханян.

1.5.2 Оргкомітет зобов’язується:

- розробити положення про Фестиваль;

- провести рекламно-інформаційну роботу;

- приймати заявки на участь у Фестивалі, надавати методичну допомогу;

- визначити місця розташування локацій та творчих зон учасників Фестивалю;

2. Мета Фестивалю.

Фестиваль проводиться з метою збереження й розвитку традицій народного свята – «Масляна», підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості в сучасному суспільстві, підвищення ролі української національної культури та мистецтва в формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління й всіх верств населення загалом, зміцнення родинних стосунків у суспільстві, стимулювання активної участі мешканців у культурному житті Миколаївської МТГ (далі - Громади), обміну досвідом роботи між творчими колективами Громади й збереження нематеріальної культурної спадщини регіону.

3. Учасники Фестивалю.

Для участі в Фестивалі запрошуються Творчі групи: освітніх закладів, закладів культури, сільських старостатів, творчих аматорських колективів, підприємств, установ, організацій Громади, окремих осіб.

4. Умови участі в Фестивалі

4.6.1. У Фестивалі можуть брати участь всі бажаючі, які вчасно надали заявки до Оргкомітету. Участь у Фестивалі підтверджується в письмовій формі на електронну адресу (заявка на участь у Фестивалі «Запальна Масляна 2022» додається). У заявці також вказується все необхідне обладнання (потреби).

4.6.2. Учасники Фестивалю беруть участь у карнавальній ході, концертній програмі, оформлюють творчу зону, забезпечують активне проведення часу для гостей Фестивалю на своїй локації, готують тематичні страви (млинці, вареники тощо) для продажу.

5. Порядок проведення Фестивалю:

5.1. Фестиваль проводиться 6 березня 2022 року об 11.00 годині на площі Енергетиків м. Миколаївка.

9:00 - Прибуття учасників Фестивалю, розміщення та облаштування творчих зон.

11:00 - Карнавальна хода учасників Фестивалю за маршрутом:

- формування колон, старт ходи - вул. Січових Стрільців (Центр екологічного виховання);

- фінішування ходи - вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС 16 (Палац культури).

11:10 – Відкриття Фестивалю, концертна програма від творчих колективів громади, робота «Смачних рядів», творчих зон та локацій.

11:30 - Концертна програма від Творчих груп учасників Фестивалю (представлення команди).

13:30 – Підведення підсумків Фестивалю, спалювання ляльки-Масляної.

14:00 - Музична програма.

5.2 Умови виступу у Концертній програмі Фестивалю.

5.2.1 У виступі беруть участь представники Творчих груп учасників Фестивалю.

5.2.2 Виступ Творчої групи може містити виконання українських пісень, танців, уривків вистав, творчих мініатюр тощо.

5.2.3 До концертної програми включаються номери за попереднім узгодженням із Оргкомітетом та озвучені виключно державною мовою.

5.2.4 Тривалість виступу Творчої групи – 5 хвилин.

5.3 Фінансове забезпечення.

Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок організаторів і спонсорів.

5.4 Нагороди Фестивалю:

Всі учасники Фестивалю нагороджуються дипломами лауреатів за участь.

6. Заявки на участь у Фестивалі направляти до 02 березня 2022 року (включно) за адресою: E-mail: palackulturi1958@ukr.net із приміткою «Масляна».

Тел. оргкомітету: 095-01-32-221 Саруханян Арсен Артурович

050-425-39-63 Басс Лідія Віталіївна

7. Це положення є офіційним запрошенням взяти участь у Фестивалі «Запальна Масляна 2022».

8. Форсмажорні обставини

У разі оголошення червоної карантинної зони захід буде відмінено.

Заявка на участь у Фестивалі «Запальна Масляна 2022» (.docx)

Назва організації

Назва команди

Потреби