В Миколаївській міській раді відбулася нарада щодо комплексної системи документообігу

Дата: 22.02.2022 10:50

Фото без описуВ конференційній залі ЦНАПу м. Миколаївка відбулася нарада під головуванням головного спеціаліста юридичного відділу викончавчого комітету Миколаївської міської ради  Віктора Сухорукова, який в своїй доповіді акцентував увагу на те, що рух документів від одержання до передачі на зберігання до архіву, повинно виконуватися згідно з юридичними та технічними нормами. З  питань безпеки та технічного забезпечення роз’яснювальну роботу провів головний спеціаліст із інформатизації Сергій Захаров. Були розглянуті питання відносно комплексної системи документообігу, її безпеки та низка питань стосовно програмного забезпечення. В нараді взяли участь  керівники та спеціалісти структурних підрозділів Миколаївської міської ради.