Добровольці, які вже вступили до бригади НГУ "Азов" активно готуються до звільнення українських територій

Дата: 27.02.2023 02:05

Добровольці, які вже вступили до бригади НГУ «Азов», активно готуються до звільнення українських територій

Переможний наступ вимагає ретельної підготовки особового складу. Наші інструктори — сержанти та офіцери з колосальним бойовим досвідом, більшість з яких брала участь в обороні Маріуполя. БКБП триває близько 5 тижнів. Рекрути проходять підготовку з усіх необхідних базових напрямків: військова тактика, вогнева підготовка, тактична медицина, інженерна справа. Відсутність бойового досвіду — не привід відмовлятись від вступу до «Азову». Насамперед у нас цінується твоя мотивація захищати Україну та бажання стати професіоналом. Усьому іншому навчимо.

Не зволікай — телефонуй за єдиним номером рекрутингового центру «Азову»: +38 073 033 4308 або заповнюй анкету (https://forms.gle/9AoLRbF1w8E6kLcq8). Приєднуйся до «Гвардії наступу» — ставай до лав «Азову»! За інформацією телеграм-каналу АЗОВ