Які прилади можуть спричинити отруєння чадним газом

Дата: 28.02.2023 09:51

Фото без опису😮‍💨 Ледь не щодня фіксуютьcя нові випадки отруєння чадним газом. Найчастіше це трапляється через неправильне користування газовими приладами. Однак небезпеку становлять не лише вони.Фото без опису

👇 Про прилади, з якими потрібно бути особливо обережними при використанні, розповідаємо на картинках. Яких правил користування цими приладами слід дотримуватися, щоб уникнути отруєння чадним газом?

🔹 Не використовуйте газові прилади для обігріву кімнат та не залишайте їх без нагляду.

🔹 Регулярно перевіряйте справність газових приладів і вентиляційних каналів.

🔹 Якщо у вас пічне опалення, регулярно прочищайте димохід і слідкуйте, щоб не було тріщин.

🔹 Для газової колонки чи котла має бути передбачений окремий димар, щоб відводити продукти згорання.

🔹 Встановлюйте генератори на відстані не менше 6 м від вікон та дверей.

В приміщеннях розташовувати їх не можна ❌

🔹 Використовуйте туристичний пальник лише в провітрюваних приміщеннях. Та регулярно перевіряйте, чи не пропускає балон газ. Зробити це можна за допомогою мильного розчину.

🔹 Встановіть у помешканні детектор чадного газу. Дотримуйтеся правил безпеки та бережіть себе 🫶