Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Стан забезпечення гуманітарною допомогою мешканців громади

Дата: 11.03.2023 00:11
Кількість переглядів: 1036

✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади від донорів та яку надають мешканцям нашої громади.

☑️За співпраці військової адміністрації та БО «БФ Адра Україна» забезпечено продуктовими наборами в кількості 1500 одиниць для мешканців громади а також з ГО «БФ Все буде добре» у кількісті 1000 наборів. Цим тижнем надано гуманітарну допомогу продуктовими наборами сім‘ям з дітьми та особам з інвалідністю 1,2,3 груп.

☑️08.03.2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано 4000 буханок хліба для населення громади та було видано в місті Миколаївка та старостинських округах.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.

‼️За підтримки міської військової адміністрації та Французької неурядової гуманітарної організації ACTED в громаді продовжено роботу з надання багатоцільової грошової допомоги мешканцям громади, про що детальніше можна дізнатись в постерах, які розміщені в інтернет ресурсах громади та на інформаційних стендах.

🟢Миколаївська міська військова адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора