В громаді пройшов меморіальний захід

Дата: 24.04.2023 15:26

Фото без описуВ Миколаївській громаді пройшов меморіальний захід із приводу відкриття Пам'ятного знаку тим, хто в боротьбі за волю й кращу долю України, не дожив до сьогоднішнього дня, цвіту нашого народу, його славним синам,які в розквіті сил віддали свою молодість і найдорожче- життя.

Керівний склад Миколаївської військової адміністрації, військові побратими зібрались сьогодні біля Пам'ятного Знаку ,встановленого з нагоди роковин загибелі екіпажів гелікоптерів. Схиляємо низько голови перед пам'яттю. Нам не забути ці імена:

Майор Панасюк Віктор Олександрович 26.08.1983-23.04.2022. Командир екіпажу вертольоту М-24. Начальник штабу 1 вертольотної ескадрилії 12 окремої авіаційної бригади імені Віктора Павленко. Загинув захищаючи Україну під час бойового виліту в Донецькій області. Нагороджений орденом "Богдана Хмельницького" III та II ступеня.

Майор Мулярчук Микола Олександрович 11.04.1981 - 23.04.2022. Командир екіпажу вертольота Мі-24, заступник начальника ескадрильї 12 окремої авіаційної бригади імені Віктора Павленко. Загинув захищаючи Україну під час бойового виліту в Донецькій області. Нагороджений орденом "Богдана Хмельницького" II ступеня.

Капітан Попович Павло Сергійович 29.06.1992 - 23.04.2022 Загинув, захищаючи Україну під час бойового виліту в Донецькій області. Нагороджений орденом "Богдана Хмельницького III ступеня.

Шендриков Максим Сергійович 30.12.1992 23.04.2022. Капітан, штурман-льотчик, виконуючи бойове завдання, героїчно загинув у Донецькій області. Лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня (2022, посмертно), кавалер ордена Данила Галицького.

Молебень відслужив архімандрит Діонісій. Вічна пам'ять...