Про перейменування вулиць,провулків Миколаївської громади

Дата: 03.06.2023 12:33

Фото без описуПро перейменування об’єктів топоніміки на території Миколаївської громади Миколаївська міська військова адміністрація повідомляє, що на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з метою подолання наслідків русифікації й тоталітаризму, зменшення інформаційного та культурологічного впливу російського наративу на світогляд громадян, пропонуємо на розгляд громади перелік вулиць, провулків у Миколаївській територіальній громаді, які перейменовуються.

Запрошуємо всіх долучитися до опитування та вибрати запропонований чи свій віріант назви вашої вулиці чи провулка. Письмові звернення просимо надсилати на електронну адресу org-otg@ukr.net до 15.06.2023 року

Шановні мешканці Миколаївської громади! Наголошуємо!!! Якщо у вас є свій віріант назви вашої вулиці чи провулка то просимо письмово надіслати його на електронну адресу org-otg@ukr.net

До вашої уваги!

Розроблено гугл-форму для більш продуктивного голосування про перейменування об’єктів топоніміки на території Миколаївської громади за посиланням:

до 15.06.2023 року