Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

Дата: 03.08.2023 11:22

щодо залучення міжнародних партнерів до підтримки та популяризації активності Координаційних центрів підтримки цивільного населення, під головуванням заступника керівника Координаційного центру –заступника начальника Миколаївської міської військової адміністрації ТЕРЕЩЕНКА Д.М.,відбулося позапланове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Миколаївській міській військовій адміністрації Краматорського району Донецької області, на якому розглядались наступні питання:

1. Надання пропозицій щодо гуманітарних потреб Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік;

2.Надання пропозицій щодо потреб Миколаївської міської територіальної громади на зимовий період 2023/2024. Після опрацювання та узагальнення інформації прийнятої на засіданні Координаційного центру, до Краматорської райдержадміністрації будуть надані відповідні пропозиції.