Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Інформація щодо стану забезпечення гуманітарною допомогою за тиждень

Дата: 18.08.2023 21:00
Кількість переглядів: 131

Фото без опису✅Шановні мешканці громади!
Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади.

 ✅ Цим тижнем за співдіі міської військової адміністрації та ГО "БФ АДРА Україна" забезпечено гуманітарною допомогою в продуктових наборів мешканців Миколаївки віком старше 60 років та забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів мешканців Райгородоцького старостинського округу.
☑️  17 серпня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано  3300 буханок хліба, що було видано мешканцям громади  м. Миколаївка та в старостинських округах.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста.
Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.

🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора