Інформація щодо стану забезпечення гуманітарною допомогою, яка надійшла  до громади за минулий тиждень

Дата: 26.08.2023 12:55

Фото без опису✅Шановні мешканці громади!
Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади.

☑️  24 серпня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано  3300 буханок хліба, що було видано мешканцям громади  м. Миколаївка та в старостинських округах.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста.
Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.

🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.