Презентація ґрантових можливостей для бізнесу

Дата: 04.09.2023 16:49

Миколаївська міська військова адміністрація доводить до відома суб'єктів підприємницької діяльності та представників малих та середніх підприємств, що 05 вересня 2023 року об 11-00 у форматі онлайн відбудеться інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою Федеральною компанією з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (програма заходу додається).

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для малих та середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту. Для участі у заході обов'язкова попередня реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/ UARpsZfjKZv8duKs7.