Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Видача гуманітарної допомоги за минулий тиждень

Дата: 08.09.2023 14:19
Кількість переглядів: 210

Фото без опису✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить до нашої громади.

✅ Цим тижнем за співдіі міської військової адміністрації забезпечено гуманітарною допомогою від БФ «Хатіко ЮА» у вигляді продуктових наборів мешканців Малинівського старостинського округу, для мешканців міста отримано 1000 продуктових. Цим тижнем забезпечено гуманітарною допомогою мешканців міста вікової категорії 19-59 гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів.

☑️ 7 вересня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна" отримано 3300 буханок хліба, що було видано мешканцям громади м. Миколаївка та в старостинських округах.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.

🟢Миколаївська міська військова адміністрація висловлює подяку волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора