Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Ніхто не забутий,ніщо не забуто

Дата: 06.09.2023 18:27
Кількість переглядів: 359

Від тих далеких днів, коли відбулося визволення нашої громади, коли затихли звуки Другої Світової війни, багато що змінилося, але незмінною, непорушною лишається пам'ять людей про ті трагічні події ...

 

Сьогодні, з нагоди 80-ї річниці з Дня визволення населених пунктів Миколаївської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні, керівництво Миколаївської міської військової адміністрації, працівники виконавчого комітету, освіти, культури, комунальних підприємств, старости старостинських округів, громадськість взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до Братських могил Миколаївської громади та вшанували пам’ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн.

Подвиг визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад волевиявлення та героїзму, справа честі кожного з нас,а вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» залишається головним моральним принципом сьогоднішнього нашого життя в умовах війни.

Низько вклоняємося й висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Час минає, але у нашій пам’яті навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін, звертаючись до присутніх, зазначив, що підуть в історію десятиліття,але неможливо стерти з нашої пам’яті далекі дні Другої світової війни. Перемога над ворогом дісталася дорогою ціною. Нащадки повинні пам’ятати, якою страшною трагедією була війна та вірити, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Нинішні захисники України гідно продовжують героїчні традиції фронтовиків, захищаючи майбутнє країни вже в наш час. Ми обов’язково переможемо. Тому що ми – на своїй землі, за нами – правда.

Вічна Слава Героям!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора