Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Відбулась зустріч представників Міжнародної гуманітарної організації #CAREUkraine, ГО АВАЛІСТ (#Аваліст) та керівництва Миколаївської МВА

Дата: 09.11.2023 18:14
Кількість переглядів: 186

Сьогодні 09.11.2023 року відбулась зустріч представників Міжнародної гуманітарної організації #CAREUkraine, ГО АВАЛІСТ (#Аваліст) та керівництва  Миколаївської міської військової адміністрації.

 

Під час зустрічі заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін висловив слова вдячності за надану допомогу мешканцям громади, КНП «ЦПМСД Миколаївської міської ради"

 в частині забезпечення сучасними котлами, паливними брикетами для Райгородоцької амбулаторії, за надані генератори для захисних споруд і найпростіших укриттів та ємності для води. Обговорили подальші перспективи плідної співпраці на благо мешканців громади. Представники громадської організації працюють над нагальними потребами соціально незахищених верств населення та проблемними питаннями громади. Миколаївська міська військова адміністрація щиро вдячна надійним партнерам громади.Зичимо вам миру,здоров'я  та родинного затишку. Сподіваємось на подальшу співпрацю та взаєморозуміння.

Разом до Перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора