Проєкт «Історія нашої країни та малої батьківщини очима громадян»

Дата: 06.12.2023 11:45

Фото без описуЗ великою пошаною та проханням звертаємося до Вас – підтримати проєкт «Історія нашої країни та малої батьківщин

и очима громадян». Цей проєкт є продовженням роботи по збору «усної історії» протягом багатьох десятиліть.

Мета  проєкту полягає в збереженні історії нашого регіону та України для майбутніх поколінь. Ми усвідомлюємо важливість збору інформації саме від кожного, хто зараз в той чи інший спосіб захищає нашу державу або допомагає виборювати незалежність України.

Ми розуміємо, що такий матеріал стане надійним джерелом вивчення питань по російсько-українській війні. А у майбутньому саме ці відомості не дозволять в черговий раз сфальшувати нашу історію боротьби нікому, бо кожне таке свідчення є часткою істини про нелегкі воєнні часи нашої країни.

Просимо наших Захисників долучитися до проєкту та розповісти саме свою історію!

Анкета є базовим матеріалом для допомоги у розповіді, вона допомагає зорієнтуватися та налаштуватися на написання. Але Ви можете розповісти свою історію в інший спосіб, розкрити інші питання чи сторони життя.

Ми будемо вдячні Вам за відповідь у будь-якому  форматі.

Пам'ять-це те, що потрібно не полеглим. Вона потрібна нам, живим! Аби ми залишалися живими, аби  наші серця не перетворилися на каміння, аби ми були вдячними......

Анкету та згоду на обробку даних просимо надсилати на електронну пошту відділу освіти, культури,сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради: humanrada@ukr.net.