Гуманітарна допомога, що надходить до громади
✅Шановні мешканці громади!
Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить до нашої громади.
☑️ Цим тижнем за співдї Миколаївської міської військової адміністрації та БО «Аваліст» проведено реєстрацію для виплат грошової допомоги мешканцям міста (вул Миру 11/1, Миру, 1 та вул Січових стрільців, 1) у кого пошкоджено житло від військової агресії російської федерації.
Від товариства Червоного Хреста видано 39 буржуйок за заявами мешканців.
Цим тижнем осіб з інвалідністю 1 групи міста забезпечено продуктовими наборами від БФ «Джем».
Отримано 1154 новорічних солодких подарунка для дітей громади від БО «БФ «ПІН-АП Фундейшин», від «БО Аваліст» отримано гуманітарну допомогу у вигляді меблів та інших приладів то для шкільних закладів відділу освіти, культури, сімʼї, молоді та спорту.
БО «Аваліст» проведено 4 психологічних тренінги та надана юридична допомога внутрішньо переміщеним особам (10 осіб).
Отримано дитячий одяг та взуття від благодійників із Германії.
☑️ 07 грудня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна" отримано 5000 буханок хліба, що було видано мешканцям громади м. Миколаївка та в старостинських округах.
☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста.
Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.
🟢Миколаївська міська військова адміністрація висловлює подяку волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.