Відбулося засідання ініціативної групи з формування молодіжної ради при Миколаївській міській раді

Дата: 13.02.2024 15:58

Фото без описуСьогодні 13.02.2024 року відбулося 1 засідання ініціативної групи з формування молодіжної ради при Миколаївській міській раді.

На засіданні були розглянуті питання:

1. Про створення молодіжної ради при Миколаївській міській раді (відповідно до Типового положення про молодіжну раду місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 18.12.2018 року №1198).
  2. Визначення дати, часу, місця проведення установчих зборів з формування молодіжної ради при Миколаївській міській раді.
  3. Визначення порядку висування кандидатів до складу молодіжної ради від мешканців громади.
  4. Затвердження форм заяв на участь в установчих зборах:
  • від інституту громадянського суспільства (ГО, учбовий заклад);
  • від мешканців громади/самовисуванців;
  1. Затвердження форми біографічної довідки кандидата до складу молодіжної ради.
  2. Затвердження форми заяви про надання згоди на збір і обробку персональних даних.

Вирішили:

1. Визначити дату проведення установчих зборів з обрання молодіжної ради при Миколаївській міській раді – 02 квітня 2024 року, час проведення 11.00 ранку.

Місце проведення – Молодіжний центр – Центр інноваційного розвитку «Енергія»,м. Миколаївка, вул.50-річчя Слов’янської ТЕС, буд.16

1. Затвердити календарний план роботи ініціативної групи до загальних зборів.
  2. Затвердити надавання кандидатами від інститутів громадянського суспільства копію або витяг зі Статуту організації, який підтверджує проведення діяльності в сфері молодіжної політики.
  3. Обрати обидва варіанти висування кандидатів до складу молодіжної ради від мешканців громади, розмістити цю інформацію на офіційному сайті Миколаївської територіальної громади.
  4. Затвердити форми заяв на участь в установчих зборах:
  • від інституту громадянського суспільства (ГО, учбовий заклад);
  • від мешканців громади/самовисування;
  • Google – анкетування.
  1. Затвердити форму біографічної довідки кандидата до складу молодіжної ради.
  2. Затвердити форму заяви про надання згоди на збір і обробку персональних даних.
  3. Затвердити форму списку ініціативних груп мешканців громади з висування кандидатів
  4. Затвердити порядок проведення установчих зборів з обрання молодіжної ради при Миколаївській міській раді.