Процедура створення Молодіжної ради у Миколаївській громаді знаходиться на завершальному етапі

Дата: 13.03.2024 17:00

Фото без опису  Процедура створення Молодіжної ради у Миколаївській громаді знаходиться на  завершальному етапі.

Фото без опису

Відповідно до «Положення про Молодіжну раду» при Миколаївській міській раді, ініціативна група зі створення Молодіжної ради  13.03.2024 розглянула доопрацьовані документи та заяви претендентів до складу ради, та перевірили їх на відповідність вимогам, визначеним Положенням. Засідання ініціативної групи відбувалося у змішаному форматі.

Всього було розглянуто 16 доопрацьованих заявок. З них : 11 - заповнених за допомогою Гугл – анкетування, 5 – у паперовому вигляді.

За результатами перевірки поданих документів, ініціативною групою було затверджено 13 кандидатів для участі в установчих зборах на обрання до складу Молодіжної ради, 3 кандидата відхилено на підставі невідповідності поданих документів вимогам Положення про Молодіжну раду.

Проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради відбудеться 02.04.2024. Місце і час проведення буде повідомлено пізніше.