Здобувачі освіти Миколаївських закладів дошкільної та загальної середньої освіти, доєдналися до привітань

Дата: 28.05.2024 16:34

Фото без описуФото без опису28 травня 2024 року здобувачі освіти Миколаївських закладів дошкільної та загальної середньої освіти, доєдналися до привітань із професійним святом поліцейських офіцерів громади.

Маленькими мешканцями було виготовлено понад 70 оберегів для наших захисників закону та спокою.

Вироби вражали своїм разноманіттям, художнім оформленням та щирими дитячими побажаннями.

Вражені такою щирістю дитячої підтримки, адміністрація Миколаївської міської військової адміністрації, представники Об'єднаної штурмової бригади національної поліції «Лють», разом із представниками Товариства Червоного Хреста України та за підтримки відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради вирішили провести конкурс до Дня Захисту дітей на кращий оберіг та нагородити переможців призами.

За рішенням суддівського комітету переможцями визначено:

І місце учень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради;

ІІ місце - учень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради;

III місце - учень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2Миколаївської міської ради;

Всі учасники особисто (адресно) отримали призи від представників Товариства Червоний Хрест України, Об'єднаної штурмової бригади національної поліції «Лють» та поліцейських офіцерів громади.