Створення належних умов для зберігання зерна нового врожаю

Дата: 05.06.2024 15:43

Фото без описуЗ метою створення належних умов для зберігання зерна нового врожаю

, Миколаївська міська військова адміністрація доводить до відома інформацію щодо переліку послуг з приймання, зберігання, очищения, сушки, а також відвантаження автомобільним та залізничним транспортом зернових та олійних культур, які надаються філією АТ «ДПЗКУ» Легендарненський елеватор» на виконання Плану заходів забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 327-p, розпорядження голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 24.05.2024 № 324/5-24 «Про організацію збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2024 році».

Крім того, повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 17.05.2024 № 581 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.02.2024 № 129 і розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2024 № 380», яка, зокрема, передбачає 30% знижки до тарифів на експортні перевезення сільськогосподарської продукції Укрзалізницею для територій, де тривають бойові дії. Знижка буде поширюватися на експортні перевезення сільськогосподарської продукції із станцій, розташованих на територіях можливих бойових дій (для яких не визначена дата припинення можливості бойових дій), територіях активних бойових дій (для яких не визначена дата завершеня бойових дій) або на територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершения бойових дій), включених до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22.12.2022 № 309.