Бережіть довкілля

Дата: 05.06.2024 14:39

Фото без описуШановні мешканці Миколаївської громади !
Вкотре нагадуємо!

Збереження екосистем та дотримання пожежної безпеки - відповідальність кожного громадянина. Саме тому,  рятувальники міста Слов’янськ в черговий раз нагадують:
- Бережіть екосистеми від вогню!
-  Кожна пожежа в екосистемі - це десятки гектарів спаленої рослинності та випаленої землі.
-  Окрім цього вогонь знищує середовище існування для тварин та птахів, а ще вбиває цих живих істот.
-  Збереження екосистем та дотримання пожежної безпеки - відповідальність кожного громадянина.
Пам’ятайте, що ваша обережність і повага до природи сприяють збереженню навколишнього середовища та безпеці оточуючих.