Засідання Координаційної ради

Дата: 06.06.2024 16:49

Фото без описуЗапобігання насильству  та протидія торгівлі людьми– це пріоритетний напрямок роботи усіх суб'єктів взаємодії цього напрямку, адже

кожен такий випадок – це незворотній досвід людини, який завжди впливатиме на її життя.
На цьому наголосив заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін під час засідання Координаційної ради при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яке відбулося 06 червня 2024 року.
В ході роботи учасники засідання обговорили питання щодо  утворення в установленому порядку спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, надання ефективної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, із числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги для підтримки життєдіяльності, а також заслухали напрямки реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
За результатами обговорення прийнято рішення розглянути можливість щодо утворення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування, з огляду на безпекову ситуацію, не раніше вересня 2024 року та залучення до фінансування та співфінансування міжнародних організацій та донорів.
Всі інші розглянуті питання взяти до відома.